Kurumsal

Kervanlıoğlu Yapı olarak 1996 yılında İstanbul da kurulan ve her geçen gün oluşturduğu müşteri memnuniyetinden aldığı güçle büyüyen firmamız güvenilir, genç ve dinamik kadrosuyla mekanlarınız için özgün tasarımlar sunarak Giydirme Cephe, Aluminyum Doğrama ve Çatı Kaplama sistemlerinde başka bir boyut kazandırıyoruz.

Firmamız 2010 yılı itibariyle gelişmekte olan ortadoğu ülkelerinden hizmet vermekle beraber LİBYA'nın TRİPOLİ şehrinde 3000 metrekare kapalı alanda üretimini sürdürmektedir. Şirketimizin Temel İlkesi ; 18 yıllık geçmişimizle kazandığımız tecrübemizi, kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla Dünya pazarında söz sahibi olmayı hedefleyen KERVANLIOĞLU YAPI A.Ş. Yurtdışında da önemli projelerde, çözüm ortaklığı yapmanın haklı gururunu yaşıyor.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Ekibimiz size hak ettiğiniz özeni ve dikkati vermeye adamıştır ve vizyonunuzu sıfırdan geliştirmeye yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışacaktır.

Misyonumuz : Topluma ve doğaya saygılı, güvenilir, verimli ve yüksek sorumluluk bilinciyle çalışarak eko sisteme faydalı, katma değerler üretmek.

Vizyonumuz : KERVANLIOĞLU YAPI PENCERE VE CAM SİSTEMLERİ olarak sektörde deneyimli, teknik personel, ileri teknoloji ve kaliteli ürün kullanarak % 100 müşteri memnuniyetini yakalamaktır. Uluslararası standartlar, Modern mimari yapılar, farklı mimari projeler, global trendler çerçevesinde takip edip Uluslararası Platformdaki bilgi birikimini ve deneyimini kalite anlayışı çerçevesinde KERVANLIOĞLU A. Ş. çalışanları ile birlikte geliştirmeye devam edecektir.